Personer - Side 8

Søk etter ansatte og studenter

Personer 351 - 400 av 408
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Aslak Syse Syse, Aslak Professor emeritus 22859484 aslak.syse@jus.uio.no Helserett, Velferdsrett, Diskriminerings- og likestillingsrett
Bilde av Annichen Kongsvik Sæteren Sæteren, Annichen Kongsvik Stipendiat +47 22859589 46661987 a.k.sateren@jus.uio.no Forvaltningsrett, Havbruksrett, Miljørett, Europarett, EØS-rett, WTO, Rettshistorie, Rettsfilosofi, Juridisk metode, Rettskildelære, Dyrevelferdsloven, Avdeling for sjørett
Sætervadet, Torkell Stipendiat torkell.satervadet@jus.uio.no
Saatchi, Zoha Shima Høegh-Omdal Overingeniør +47 22859458 z.s.h.o.saatchi@jus.uio.no Epost-lister, Nyhetsbrev, websidene.
Bilde av Mahalet Tadesse Tadesse, Mahalet Forskningsassistent - PluriCourts mahalet.tadesse@jus.uio.no
Bilde av Ayoub Tailoussane Tailoussane, Ayoub Stipendiat ayoub.tailoussane@jus.uio.no Autonome skip, Autonomous vessels, COLREGS, Forebyggin av sammenstøt, Avdeling for sjørett
Bilde av Vilde Wiik Terum Terum, Vilde Wiik Vitenskapelig assistent 97975147 v.w.terum@student.jus.uio.no Energirett, EU- og EØS-rett, Miljørett, Forvaltningsrett
Bilde av Sara Tesfai Tesfai, Sara Førstekonsulent +47 22859298 sara.tesfai@jus.uio.no Maritime Law, Studieadministrasjon, LLM
Bilde av Tomas Midttun Tobiassen Tobiassen, Tomas Midttun Stipendiat +47 22850245 90585476 t.m.tobiassen@jus.uio.no Statsforfatningsrett, Rettskildelære, Forvaltningsrett, Rettsfilosofi, Konstitusjonell rett, Menneskerettigheter, Allmenn rettsteori, Rettsfilosofi
Bilde av Terje Tolleshaug Tolleshaug, Terje Overingeniør +47 40553371 +47 40553371 terje.tolleshaug@jus.uio.no AV-tjenester, IT i undervisning, IT-tjenester, Hybrid undervisning
Bilde av Olav Torvund Torvund, Olav Professor +47 22850095 +47 90121357 olav.torvund@jus.uio.no Rettsinformatikk, Immaterialrett, Avtalerett, Formuerett, Immaterialrett, Kjøpsrett, Kontraktsrett, obligasjonsrett, Rettsinformatikk
Bilde av Luca Tosoni Tosoni, Luca Stipendiat +47 22850093 luca.tosoni@jus.uio.no Rettsinformatikk
True-Frost, Cora Gjesteforsker Fulbright cora.true-frost@jus.uio.no
Bilde av Bård Sverre Tuseth Tuseth, Bård Sverre Forsker +47 22859494 b.s.tuseth@jus.uio.no Rettshistorie
Bilde av Melissa Jakobsen Tveit Tveit, Melissa Jakobsen Vitenskapelig assistent 417 54 370 m.j.tveit@student.jus.uio.no EU- og EØS-rett, Personvern., Menneskerettigheter
Bilde av Anne Margit  Tvenge Tvenge, Anne Margit Rådgiver 22859803 a.m.tvenge@jus.uio.no
Bilde av Mirjam Abigail Twigt Twigt, Mirjam Abigail Postdoktor +3161483047 m.a.twigt@jus.uio.no
Bilde av Gro Tømmereek Tømmereek, Gro Seniorkonsulent +47 22859841 +47 98656755 gro.tommereek@jus.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering.
Bilde av Aksel Tømte Tømte, Aksel Seniorrådgiver +47 22842030 +47 99 10 99 54 aksel.tomte@nchr.uio.no Indonesia, menneskerettigheter, religionsfrihet, skogsforvaltning i Indonesia, transmigrasjon, menneskerettigheter og næringsliv, Naturressurser
Bilde av Amund Bjøranger Tørum Tørum, Amund Bjøranger Professor +47 22859291 a.b.torum@jus.uio.no Sjøforsikring, Arbitraton, Formuerett, Obligasjonsrett, Forsikringsrett, Sjørett, Voldgiftsrett (norsk og internasjonal), Avdeling for sjørett
Bilde av Synnøve Ugelvik Ugelvik, Synnøve Førsteamanuensis +47 22859423 synnove.ugelvik@jus.uio.no Strafferett og straffeprosess, Politirett, Statsrett, Rettssosiologi
Bilde av Thomas Ugelvik Ugelvik, Thomas Professor +47 22850218 thomas.ugelvik@jus.uio.no Kriminologi, sosial kontroll, straff, fengselstraff, kvalitativ metode, narrativ kriminologi.
Bilde av Geir Ulfstein Ulfstein, Geir Professor +47 22859446 geir.ulfstein@jus.uio.no Folkerett, Miljørett, Internasjonale domstoler, Handel, Menneskerettigheter, Internasjonal handelsrett
Bilde av Worku Gedefa  Urgessa Urgessa, Worku Gedefa Stipendiat +47 22850084 w.g.urgessa@student.jus.uio.no Rettsinformatikk
Usynin, Maksim Forsker maksim.usynin@jus.uio.no
Bilde av Siri Kildahl Venemyr Venemyr, Siri Kildahl Stipendiat +47 22859774 s.k.venemyr@jus.uio.no EU- og EØS-rett, Forvaltningsrett
Bilde av Emma Charlotte Solheim Verngård Verngård, Emma Charlotte Solheim Rådgiver +47 45213363 e.c.s.verngard@nchr.uio.no Administrasjon, Menneskerettigheter, Kommunikasjon, Nettredaktør, Nettpublisering
Bilde av Maja Vestad Vestad, Maja Stipendiat maja.vestad@jus.uio.no
Bilde av Guro  Villanger Lyshaug Villanger Lyshaug, Guro Rådgiver 22851966 92681918 g.v.lyshaug@jus.uio.no Innkjøp, anskaffelser, HR-bilag, regnskap, budsjett
Bilde av Siri Margrethe C. Vinger Vinger, Siri Margrethe C. Hovedbibliotekar +47-22859670 s.m.c.vinger@ub.uio.no
Bilde av Frode Vogelsang Vogelsang, Frode Overingeniør +47 22850025 +47 45277089 frode.vogelsang@jus.uio.no
Bilde av Christina Voigt Voigt, Christina Professor +47 22850246 +47-46808546 christina.voigt@jus.uio.no Miljørett, Folkerett, Naturressursrett, Energi
Bilde av Kristina Burkow Vollan Vollan, Kristina Burkow Resepsjonist 22859640 91997059 k.b.vollan@student.jus.uio.no
Bilde av Yi Wang Wang, Yi Seniorrådgiver +47 22842054 yi.wang@nchr.uio.no Kina, Menneskerettigheter, Likestilling, International samarbeid, Prosjekt management, Menneskehandel.
Bilde av Anders Romøyri Westbye Westbye, Anders Romøyri Seniorkonsulent +47 22859808 +47-22859808 a.r.westbye@jus.uio.no
Bilde av Johan Vorland Wibye Wibye, Johan Vorland Universitetslektor +47 22859464 93642818 j.v.wibye@jus.uio.no Forvaltningsrett, Allmenn rettsteori, Europarett, Rettsfilosofi, Metodelære, Menneskerettigheter, Statsforfatningsrett
Bilde av Charlotte Hafstad Widerberg Widerberg, Charlotte Hafstad Stipendiat +47 22859687 c.h.widerberg@jus.uio.no Sikkerhetsloven, Eierskapskontroll, Europarett, Nasjonal sikkerhet
Bilde av Kirsten Daae Wiig Wiig, Kirsten Daae Vitenskapelig assistent 47656733 k.d.wiig@student.jus.uio.no
Bilde av Trine-Lise Wilhelmsen Wilhelmsen, Trine-Lise Professor +47-22859615 +47-934 10 132 t.l.wilhelmsen@jus.uio.no Skipsfart, Forsikringsrett, Eiendom og forsikring, Erstatningsrett, Rettsøkonomi, Kontrakter og avtaler, Sjørett, Sjøforsikringsrett, Transportrett, Internasjonale relasjoner, Norden
Bilde av Vebjørn Wold Wold, Vebjørn Stipendiat 92297445 vebjorn.wold@jus.uio.no
Bilde av Øystein Wollan Wollan, Øystein Overingeniør +47 22842023 +47 46636140 oystein.wollan@jus.uio.no AV-tjenester, IT-tjenester, Studentmaskiner, IT-kontakt studentorganisasjoner
Bilde av Geir Woxholth Woxholth, Geir Professor +47 22859766 +47 90201525 geir.woxholth@jus.uio.no Voldgiftsrett (norsk og internasjonal), Foreningsrett, Kontraktsrett, Avtalerett, Stiftelsesrett
Bilde av Tone Linn Wærstad Wærstad, Tone Linn Professor +47 22850236 t.l.warstad@jus.uio.no Familie- og arverett, Kvinnerett, Menneskerettigheter, Diskriminerings- og likestillingsrett, Internasjonal privatrett
Bilde av Per Jørgen Ystehede Ystehede, Per Jørgen Seniorrådgiver +47 22850131 p.j.ystehede@jus.uio.no Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon, Pressekontakt
Bilde av Yong Zhou Zhou, Yong Postdoktor yongzho@nchr.uio.no Internasjonale menneskerettigheter, Kina, minoritetsrettigheter, urforlksrettigheter, miljørett
Bilde av Frederik Zimmer Zimmer, Frederik Professor emeritus +47 22859433 frederik.zimmer@jus.uio.no Skatterett, Europarett
Bilde av Gentian Zyberi Zyberi, Gentian Professor +47 22842086 gentian.zyberi@nchr.uio.no Menneskerettigheter, menneskerettigheter og konflikt, internasjonal humanitærrett, internasjonal strafferett, internasjonal rett.
Bilde av Alain Fabio Zysset Zysset, Alain Fabio Forsker a.f.zysset@jus.uio.no
Bilde av Jo Ørjasæter Ørjasæter, Jo Universitetslektor 92033161 jo.orjasater@jus.uio.no Selskapsrett, Erstatningsrett, Tingsrett, Konkurs, obligasjonsrett, Prosessrett
Bilde av Inger Berg Ørstavik Ørstavik, Inger Berg Professor 22859539 i.b.orstavik@jus.uio.no Immaterialrett, Konkurranserett, Kontraktsrett, Tvisteløsning