Personer - Side 8

Søk etter ansatte og studenter

Personer 351 - 370 av 370
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Susanne Wikborg Wikborg, Susanne Vitenskapelig assistent - Institutt for offentlig rett susanne.wikborg@jus.uio.no
Bilde av Trine-Lise Wilhelmsen Wilhelmsen, Trine-Lise Professor +47-22859615 +47-934 10 132 t.l.wilhelmsen@jus.uio.no Skipsfart, Forsikringsrett, Eiendom og forsikring, Erstatningsrett, Rettsøkonomi, Kontrakter og avtaler, Sjørett, Sjøforsikringsrett, Transportrett, Internasjonale relasjoner, Norden
Bilde av Camilla Louise Winterstø Winterstø, Camilla Louise Vitenskapelig assistent c.l.wintersto@student.jus.uio.no
Bilde av Øystein Wollan Wollan, Øystein Overingeniør +47 22842023 +47 46636140 oystein.wollan@jus.uio.no AV-tjenester, IT-tjenester, Studentmaskiner, IT-kontakt studentorganisasjoner
Bilde av Geir Woxholth Woxholth, Geir Professor +47 22859766 +47 90201525 geir.woxholth@jus.uio.no Voldgiftsrett (norsk og internasjonal), Foreningsrett, Kontraktsrett, Avtalerett, Stiftelsesrett
Bilde av Tone Linn Wærstad Wærstad, Tone Linn Professor +47 22850236 t.l.warstad@jus.uio.no Familie- og arverett, Kvinnerett, Menneskerettigheter, Diskriminerings- og likestillingsrett, Internasjonal privatrett
Bilde av Pernille Bergan Yang Yang, Pernille Bergan Vitenskapelig assistent 98 67 96 17 p.b.yang@student.jus.uio.no
Ystehede, Per Jørgen Rådgiver +47 22850131 +47 92483712 p.j.ystehede@jus.uio.no Budsjett, Cristin, Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon, Pressekontakt, Redaktør, Rapportering
Bilde av Yong Zhou Zhou, Yong Postdoktor +47 22842026 yong.zhou@jus.uio.no Internasjonale menneskerettigheter, Kina, minoritetsrettigheter, urforlksrettigheter, miljørett
Bilde av Frederik Zimmer Zimmer, Frederik Professor emeritus +47 22859433 frederik.zimmer@jus.uio.no Skatterett, Europarett
Bilde av Gentian Zyberi Zyberi, Gentian Instituttleder +47 22842086 +47 909 740 86 gentian.zyberi@nchr.uio.no Menneskerettigheter, menneskerettigheter og konflikt, internasjonal humanitærrett, internasjonal strafferett, internasjonal rett.
Bilde av Alain Zysset Zysset, Alain Forsker +47 22845903 alain.zysset@jus.uio.no
Bilde av Jo Ørjasæter Ørjasæter, Jo Universitetslektor 92033161 jo.orjasater@jus.uio.no Selskapsrett, Erstatningsrett, Tingsrett, Konkurs, obligasjonsrett, Prosessrett
Bilde av Inger Berg Ørstavik Ørstavik, Inger Berg Professor 22859539 i.b.orstavik@jus.uio.no Immaterialrett, Konkurranserett, Kontraktsrett, Tvisteløsning
Østbø, Margrethe Førstekonsulent +47 22850222 margrethe.ostbo@jus.uio.no Innkjøp, Nettpublisering, Administrasjon, Forskningsadministrasjon, Arrangementer
Bilde av Madeleine Østenstad Østenstad, Madeleine Vitenskapelig assistent 46633355 madeleine.ostenstad@student.jus.uio.no
Bilde av Eirik Østerud Østerud, Eirik Professor +47 22859726 eirik.osterud@jus.uio.no Konkurranserett, Markedsrett
Bilde av Mona Østvang Ådum Ådum, Mona Østvang Seniorkonsulent +47 22859786 +4797727184 m.o.adum@jus.uio.no Forskningsadministrasjon, Nettredaktør, Konferanser
Bilde av Julie Aanensen Aanensen, Julie Rådgiver - Internasjonal Avdeling +47 45437354 j.v.aanensen@nchr.uio.no Menneskerettigheter, FN, Tros- og livssynsfrihet, Islam, Midtøsten, Myanmar
Bilde av Alexander Schmidt Aarrestad Aarrestad, Alexander Schmidt Seniorkonsulent +47 22859853 a.s.aarrestad@jus.uio.no studieveiledning, forkunnskapskrav, tilrettelegging, studiestart, plagiat, formelle feil, si-fra, Veiledning