Personer - Side 8

Søk etter ansatte og studenter

Personer 351 - 379 av 379
Navn Telefon E-post Emneord
Viksjø, Kristin Koren Seniorkonsulent +47 22845588 k.k.viksjo@nhm.uio.no Arkiv, ePhorte, Brukerstøtte
Bilde av Guro  Villanger Lyshaug Villanger Lyshaug, Guro Seniorkonsulent 22851966 92681918 g.v.lyshaug@jus.uio.no Innkjøp, anskaffelser, HR-bilag, regnskap, budsjett
Bilde av Siri Margrethe C. Vinger Vinger, Siri Margrethe C. Hovedbibliotekar +47-22859670 s.m.c.vinger@ub.uio.no
Bilde av Frode Vogelsang Vogelsang, Frode Overingeniør +47 22850025 +47 45277089 frode.vogelsang@jus.uio.no
Bilde av Christina Voigt Voigt, Christina Professor +47 22850246 +47-46808546 christina.voigt@jus.uio.no Miljørett, Folkerett, Naturressursrett, Energi
Bilde av Yi Wang Wang, Yi Rådgiver +47 22842054 yi.wang@nchr.uio.no Likestilling, Kina, Menneskehandel., Prosjekt management, International samarbeid, Menneskerettigheter
Wannerstedt, Marcus Vandeberg Vitenskapelig assistent 22859747 m.v.wannerstedt@student.jus.uio.no
Bilde av Viktor Weber Weber, Viktor Postdoktor +47 22859727 viktor.weber@jus.uio.no
Bilde av Elisabeth Wenger-Hagene Wenger-Hagene, Elisabeth Rådgiver e.w.hagene@jus.uio.no Økonomi, Ekstern finansiering
Bilde av Elisabeth Wenger-Hagene Wenger-Hagene, Elisabeth Rådgiver +47 22850062 elisabeth.wenger-hagene@jus.uio.no Ekstern finansiering, Økonomi
Westbye, Anders Førstekonsulent +47 22859808 +47-22859808 anders.westbye@jus.uio.no
Bilde av Johan Vorland Wibye Wibye, Johan Vorland Stipendiat +47 22859464 j.v.wibye@jus.uio.no Forvaltningsrett, Europarett, Rettsfilosofi, Statsforfatningsrett
Wik, Lara Marie Vitenskapelig assistent l.m.wik@jus.uio.no
Bilde av Trine-Lise Wilhelmsen Wilhelmsen, Trine-Lise Professor +47-22859615 +47-934 10 132 t.l.wilhelmsen@jus.uio.no Skipsfart, Forsikringsrett, Eiendom og forsikring, Erstatningsrett, Rettsøkonomi, Kontrakter og avtaler, Sjørett, Sjøforsikringsrett, Transportrett, Internasjonale relasjoner, Norden
Bilde av Øystein Wollan Wollan, Øystein Overingeniør +47 22842023 +47 46636140 oystein.wollan@jus.uio.no AV-tjenester, IT-tjenester, Studentmaskiner, IT-kontakt studentorganisasjoner
Bilde av Geir Woxholth Woxholth, Geir Professor +47 22859766 +47 90201525 geir.woxholth@jus.uio.no Voldgiftsrett (norsk og internasjonal), Foreningsrett, Kontraktsrett, Avtalerett, Stiftelsesrett
Bilde av Sophia Susanne Traub Wulff Wulff, Sophia Susanne Traub Undvp u/gdkj.ped.utd +47 22850010 s.s.t.wulff@student.jus.uio.no
Bilde av Tone Linn Wærstad Wærstad, Tone Linn Førsteamanuensis +47 22850236 t.l.warstad@jus.uio.no Familie- og arverett, Kvinnerett, Menneskerettigheter, Diskriminerings- og likestillingsrett, Internasjonal privatrett
Younes, Josef Adam Vitenskapelig assistent j.a.younes@jus.uio.no
Ystehede, Per Jørgen Rådgiver +47 22850131 +47 92483712 p.j.ystehede@jus.uio.no Budsjett, Cristin, Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon, Pressekontakt, Redaktør, Rapportering
Bilde av Frederik Zimmer Zimmer, Frederik Professor emeritus +47 22859433 frederik.zimmer@jus.uio.no Skatterett, Europarett
Bilde av Domenico Zipoli Zipoli, Domenico Stipendiat +47 22842042 domenico.zipoli@nchr.uio.no Human Rights, Human Rights Mechanisms
Bilde av Natalia Torres Zuniga Zuniga, Natalia Torres +47 22842058 +4745279506 n.t.zuniga@nchr.uio.no Menneskerettigheter
Bilde av Gentian Zyberi Zyberi, Gentian Instituttleder +47 22842086 +47 909 740 86 gentian.zyberi@nchr.uio.no Menneskerettigheter, menneskerettigheter og konflikt, internasjonal humanitærrett, internasjonal strafferett, internasjonal rett.
Bilde av Inger Berg Ørstavik Ørstavik, Inger Berg Professor 22859539 i.b.orstavik@jus.uio.no Immaterialrett, Konkurranserett, Kontraktsrett, Tvisteløsning
Østbø, Margrethe Førstekonsulent +47 22850222 margrethe.ostbo@jus.uio.no Innkjøp, Nettpublisering, Administrasjon, Forskningsadministrasjon, Arrangementer
Bilde av Eirik Østerud Østerud, Eirik Professor +47 22859726 eirik.osterud@jus.uio.no Konkurranserett, Markedsrett
Bilde av Mona Østvang Ådum Ådum, Mona Østvang Seniorkonsulent +47-22859786 +47-97727184 m.o.adum@jus.uio.no Forskningsadministrasjon, Nettredaktør, Konferanser, verneombud
Aarrestad, Alexander Schmidt Førstekonsulent +47 22859853 a.s.aarrestad@jus.uio.no Studieveiledning, Forkunnskapskrav, Tilrettelegging