Personer - Side 8

Søk etter ansatte og studenter

Personer 351 - 364 av 364
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Trine-Lise Wilhelmsen Wilhelmsen, Trine-Lise Professor +47-22859615 +47-934 10 132 t.l.wilhelmsen@jus.uio.no Skipsfart, Forsikringsrett, Eiendom og forsikring, Erstatningsrett, Rettsøkonomi, Kontrakter og avtaler, Sjørett, Sjøforsikringsrett, Transportrett, Internasjonale relasjoner, Norden
Bilde av Nikolai Kristoffersen Winge Winge, Nikolai Kristoffersen Førsteamanuensis +47-22859416 n.k.winge@jus.uio.no Tingsrett, Forvaltningsrett, Naturressursrett, Miljørett
Bilde av Øystein Wollan Wollan, Øystein Overingeniør 22842023 46636140 oystein.wollan@jus.uio.no IT-tjenester, IT-innkjøp, Trådløst nett, Studentmaskiner, IT-kontakt studentorganisasjoner
Bilde av Geir Woxholth Woxholth, Geir Professor +47-22859766 +47-90201525 geir.woxholth@jus.uio.no Voldgiftsrett (norsk og internasjonal), Foreningsrett, Kontraktsrett, Avtalerett, Stiftelsesrett
Bilde av Tone Linn Wærstad Wærstad, Tone Linn Postdoktor +47 22850236 t.l.warstad@jus.uio.no Familie- og arverett, Kvinnerett, Menneskerettigheter, Diskriminerings- og likestillingsrett, Internasjonal privatrett
Ystehede, Per Jørgen Rådgiver +47-22850131 92483712 p.j.ystehede@jus.uio.no Budsjett, Cristin, Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon, Pressekontakt, Redaktør, Rapportering
Bilde av Frederik Zimmer Zimmer, Frederik Professor emeritus +47 22859433 frederik.zimmer@jus.uio.no Skatterett, Europarett
Bilde av Domenico Zipoli Zipoli, Domenico Stipendiat +47-22842042 domenico.zipoli@nchr.uio.no
Bilde av Gentian Zyberi Zyberi, Gentian Instituttleder +47-22842086 gentian.zyberi@nchr.uio.no Menneskerettigheter, menneskerettigheter og konflikt, internasjonal humanitærrett, internasjonal strafferett, internasjonal rett.
Bilde av Anders Ødegård Ødegård, Anders 41683178 anders.odegard@student.jus.uio.no
Bilde av Inger Berg Ørstavik Ørstavik, Inger Berg Førsteamanuensis +47-22859539 i.b.orstavik@jus.uio.no Sivilprosess, Konkurranserett, Kontraktsrett, Immaterialrett, Tvisteløsning
Østbø, Margrethe Førstekonsulent +47-22850222 margrethe.ostbo@jus.uio.no Innkjøp, Administrasjon, Arrangementer, Nettpublisering, Forskningsadministrasjon
Bilde av Eirik Østerud Østerud, Eirik Professor +47 22859726 eirik.osterud@jus.uio.no Konkurranserett, Markedsrett
Bilde av Mona Østvang Ådum Ådum, Mona Østvang Seniorkonsulent +47-22859786 +47-97727184 m.o.adum@jus.uio.no Forskningsadministrasjon, Økonomistyring, Nettredaktør, Nettpublisering, Konferanser