Personer - Side 5

Søk etter ansatte og studenter

Personer 201 - 250 av 390
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Marius Linge Linge, Marius Vitenskapelig assistent marius.linge@jus.uio.no
Bilde av Carola Lingaas Lingaas, Carola Stipendiat +47-22859469 + 47 93604411 carola.lingaas@jus.uio.no internasjonal strafferett, Folkerett, Humanitærrett
Bilde av Maria Lisiecka Lisiecka, Maria Vitenskapelig assistent maria.lisiecka@jus.uio.no
Lofstad, Nina Seniorkonsulent +47-22859808 nina.lofstad@jus.uio.no
Bilde av Kjersti Lohne Lohne, Kjersti Postdoktor +47-22850121 kjersti.lohne@jus.uio.no Kriminologi, Rettssosiologi, Rettssystemet, Overvåkning og personvern
Bilde av Heidi Mork Lomell Lomell, Heidi Mork Instituttleder +47-22850139 +47-97039629 h.m.lomell@jus.uio.no Kriminologi, Rettssosiologi, Kriminalitet og avvik, Overvåking og personvern, Rettsstaten
Bilde av Jens Peder Lomsdalen Lomsdalen, Jens Peder Rådgiver +47-22859857 j.p.lomsdalen@jus.uio.no
Bilde av Ingrid Birgitte Lund Lund, Ingrid Birgitte Stipendiat +47-22845910 i.b.lund@jus.uio.no
Bilde av Anna Maria C. Lundberg Lundberg, Anna Maria C. Førsteamanuensis +47-22842014 a.m.c.lundberg@nchr.uio.no Kina, Minoriteter, Minoritetsrettigheter, Menneskerettigheter
Bilde av Ragnhild Lunner Lunner, Ragnhild Vitenskapelig assistent 22859747 45210489 ragnhild.lunner@student.jus.uio.no Selskapsrett
Bilde av Mona Keiko Løken Løken, Mona Keiko Universitetslektor +47-22859727 91585904 m.k.loken@jus.uio.no
Bilde av Anders Løvlie Løvlie, Anders Førsteamanuensis +47-22859410 anders.lovlie@jus.uio.no Strafferett og straffeprosess
Bilde av Mahaindran Mahadevan Mahadevan, Mahaindran Overingeniør +47-22850143 +47-90030269 mahaindran.mahadevan@jus.uio.no
Bilde av Tobias Mahler Mahler, Tobias Professor +47 22850087 tobias.mahler@jus.uio.no Rettsinformatikk, eForvaltning
Bilde av Eléonore Maitre-Ekern Maitre-Ekern, Eléonore Stipendiat +47 22850185 eleonore.maitre@jus.uio.no Naturressursrett, Miljørett
Bilde av Gert-Fredrik Malt Malt, Gert-Fredrik Førsteamanuensis emeritus 22850078 g.f.malt@jus.uio.no Allmenn rettsteori, Rettskildelære, Tingsrett
Bilde av Rosa Manzo Manzo, Rosa Stipendiat +47-22850232 rosa.manzo@jus.uio.no
Bilde av Thomas Mathiesen Mathiesen, Thomas Professor emeritus +47-22850116 thomas.mathiesen@jus.uio.no Kriminologi og rettssosiologi
Bilde av Kevin McGillivray McGillivray, Kevin Stipendiat +47-22850072 kevin.mcgillivray@jus.uio.no Rettsinformatikk, Kontraktsrett, Offentlige anskaffelser, data protection
Bilde av Liv Samantha R. Mcinerney Mcinerney, Liv Samantha R. Sekretær 91378329 +47 913 78 329 l.s.r.mcinerney@student.jus.uio.no
Bilde av Marie Meling Meling, Marie Stipendiat +47-22859746 976 88 864 marie.meling@jus.uio.no Tredjemannsvern, Konkursrett, obligasjonsrett, Sjørett, Selskapsrett, Internasjonal privatrett, Finansmarkedsrett
Bilde av Ola Mestad Mestad, Ola Instituttleder +47-22859376 ola.mestad@jus.uio.no Europarett, Petroleumsrett, Instituttleder
Bilde av Johannes Hygen Meyer Meyer, Johannes Hygen Stipendiat +47 48119922 j.h.meyer@jus.uio.no Erstatningsrett
Bilde av Dag Michalsen Michalsen, Dag Dekan +47 22859434 +47 97043532 dag.michalsen@jus.uio.no Rettshistorie
Bilde av Marius Skammelsrud Moe Moe, Marius Skammelsrud Vitenskapelig assistent m.s.moe@jus.uio.no
Bilde av Ingrid Kvernland Mogstad Mogstad, Ingrid Kvernland Vitenskapelig assistent 22859744 i.k.mogstad@jus.uio.no Arbeidsrett
Bilde av Idil Abdi Abdulle Mohamed Mohamed, Idil Abdi Abdulle Vitenskapelig assistent i.a.a.mohamed@jus.uio.no
Bilde av Ann Kristin Moldal Moldal, Ann Kristin Førstekonsulent 22859873 a.k.moldal@jus.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Valgemner, Vitnemål
Moseid, Vegard Lund Resepsjonist 22850101 v.l.moseid@student.jus.uio.no
Bilde av Gro Grytli Mostuen Mostuen, Gro Grytli Vitenskapelig assistent +47 458 00 885 g.g.mostuen@student.jus.uio.no Energirett, EU- og EØS-rett, Forvaltningsrett, Miljørett
Bilde av Bernard Johann Mulder Mulder, Bernard Johann Førsteamanuensis +47-22859618 b.j.mulder@jus.uio.no Arbeidsrett, Avtalerett
Bilde av Jonas W. Myhre Myhre, Jonas W. gjesteforsker +47 22 85 93 51 jonas.myhre@jus.uio.no Europarett
Bilde av Trude Myklebust Myklebust, Trude Stipendiat +47 22859815 trude.myklebust@jus.uio.no Finansmarkedsrett, Verdipapirrett, Børsrett, ansvarlige investeringer
Bilde av Jukka Mähönen Mähönen, Jukka Professor +47-22859534 +47 949 83 275 jukka.mahonen@jus.uio.no Selskapsrett, Finansmarkedsrett, Rettsøkonomi, Europarett
Bilde av Anders Narvestad Narvestad, Anders Stipendiat +47-22859911 +47 99 711 675 anders.narvestad@jus.uio.no
Bilde av Daniel Naurin Naurin, Daniel Professor +47-22859480 daniel.naurin@jus.uio.no
Bilde av Marie Nesvik Nesvik, Marie Stipendiat +47-22859298 marie.nesvik@jus.uio.no Internasjonal privatrett, Arbeidsrett, Europarett
Bilde av Joanna Nicholson Nicholson, Joanna Postdoktor +47-22842069 joanna.nicholson@nchr.uio.no
Bilde av Rune Nielsen Nielsen, Rune Vitenskapelig assistent 22859747 rune.nielsen@student.jus.uio.no
Bilde av Andre Nilsen Nilsen, Andre Overingeniør +47-22859722 andre.nilsen@jus.uio.no
Bilde av Andre Nilsen Nilsen, Andre Overingeniør +47-22859722 andre.nilsen@jus.uio.no
Bilde av Brendan John Nixon Nixon, Brendan John Vitenskapelig assistent 22850056 b.j.nixon@student.jus.uio.no Rettsinformatikk
Bilde av Jon Christian F. Nordrum Nordrum, Jon Christian F. Universitetslektor +47 22859419 97089580 j.c.nordrum@jus.uio.no Lovgivningslære, legisprudens, rettssosiologi, forvaltningsrett, regelteknikk, regelforenkling, folkerett, Miljørett, Utdanningsrett
Bilde av Kajsa Louise Tafjord Normannseth Normannseth, Kajsa Louise Tafjord Vitenskapelig assistent 22 85 97 61 k.l.t.normannseth@student.jus.uio.no Arbeidsrett
Bilde av Miloš Novović Novović, Miloš +47-22859609 milos.novovic@jus.uio.no Immaterialrett, Kontraktsrett, Personvern, Voldgiftsrett (norsk og internasjonal)
Bilde av Kristine Nybø Nybø, Kristine Seniorkonsulent +47-22850117 kristine.nybo@jus.uio.no Studieadministrasjon, Studentveiledning, Masteropptak
Bilde av Ivar Gullbrand Nyhus Nyhus, Ivar Gullbrand Vitenskapelig assistent 900 26 368 i.g.nyhus@student.jus.uio.no Petroleumsrett, Energirett
Bilde av Knut Magnus Klever Næss Næss, Knut Magnus Klever Vitenskapelig assistent 99535888 k.m.k.nass@student.jus.uio.no Kontraktsrett
Bilde av Martin Nøkleberg Nøkleberg, Martin Stipendiat +47-22850116 martin.nokleberg@jus.uio.no
Bilde av Leif Petter Olaussen Olaussen, Leif Petter Professor emeritus l.p.olaussen@jus.uio.no Kriminologi og rettssosiologi