Personer - Side 5

Søk etter ansatte og studenter

Personer 201 - 250 av 377
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Jens Peder Lomsdalen Lomsdalen, Jens Peder Rådgiver +47-22859857 j.p.lomsdalen@jus.uio.no Internasjonalt samarbeid, Godkjenning, Mobilitet, Internasjonalisering, Utveksling
Bilde av Ingrid Birgitte Lund Lund, Ingrid Birgitte Stipendiat +47-22845910 i.b.lund@jus.uio.no Skatterett
Bilde av Anna Maria C. Lundberg Lundberg, Anna Maria C. Førsteamanuensis +47-22842014 a.m.c.lundberg@nchr.uio.no Minoriteter, Kina, Menneskerettigheter, Minoritetsrettigheter
Lyngstadaas, Karoline Hovland Vitenskapelig assistent +47-22850230 k.h.lyngstadaas@jus.uio.no
Lyshaugen, Frode Avdelingsleder +47-22845778 frode.lyshaugen@jus.uio.no
Bilde av Anders Løvlie Løvlie, Anders Førsteamanuensis +47-22859410 anders.lovlie@jus.uio.no Strafferett og straffeprosess
Bilde av Mahaindran Mahadevan Mahadevan, Mahaindran Overingeniør +47-22850143 +47-90030269 mahaindran.mahadevan@jus.uio.no
Bilde av Tobias Mahler Mahler, Tobias Professor +47 22850087 tobias.mahler@jus.uio.no Rettsinformatikk, eForvaltning
Mahmood, Mahrukh Vitenskapelig assistent mahrukh.mahmood@student.jus.uio.no
Bilde av Eléonore Maitre-Ekern Maitre-Ekern, Eléonore Stipendiat +47 22850185 eleonore.maitre@jus.uio.no Naturressursrett, Miljørett
Bilde av Gert-Fredrik Malt Malt, Gert-Fredrik Førsteamanuensis emeritus 22850078 g.f.malt@jus.uio.no Allmenn rettsteori, Rettskildelære, Tingsrett
Bilde av Rosa Manzo Manzo, Rosa Forsker +47-22850232 rosa.manzo@jus.uio.no
Bilde av Siri Martenson Martenson, Siri Førstekonsulent +47-22850013 siri.martenson@jus.uio.no
Bilde av Thomas Mathiesen Mathiesen, Thomas Professor emeritus +47-22850116 thomas.mathiesen@jus.uio.no Kriminologi og rettssosiologi
Bilde av Marie Meling Meling, Marie Stipendiat +47-22859746 976 88 864 marie.meling@jus.uio.no Tredjemannsvern, Konkursrett, obligasjonsrett, Sjørett, Selskapsrett, Internasjonal privatrett, Finansmarkedsrett
Bilde av Ola Mestad Mestad, Ola Instituttleder +47-22859376 ola.mestad@jus.uio.no Europarett, Instituttleder, Petroleumsrett
Bilde av Johannes Hygen Meyer Meyer, Johannes Hygen Stipendiat +47 48119922 j.h.meyer@jus.uio.no Erstatningsrett
Bilde av Dag Michalsen Michalsen, Dag Dekan +47 22859434 +47 97043532 dag.michalsen@jus.uio.no Rettshistorie
Bilde av Andreas Mobråthen Mobråthen, Andreas Resepsjonist 22 85 96 40 andreas.mobrathen@student.jus.uio.no
Bilde av Ann Kristin Moldal Moldal, Ann Kristin Førstekonsulent 22859873 a.k.moldal@jus.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Valgemner, Vitnemål
Bilde av Johann Mulder Mulder, Johann Professor +47-22859618 johann.mulder@jus.uio.no Arbeidsrett, Avtalerett
Bilde av Jonas W. Myhre Myhre, Jonas W. gjesteforsker +47 22 85 93 51 jonas.myhre@jus.uio.no Europarett
Bilde av Trude Myklebust Myklebust, Trude Stipendiat +47 22859815 trude.myklebust@jus.uio.no Finansmarkedsrett, Verdipapirrett, Børsrett, ansvarlige investeringer
Bilde av Steinar Hafto Myre Myre, Steinar Hafto Seksjonssjef +47-22850032 +47-92415962 s.h.myre@jus.uio.no Kommunikasjon, Internkommunikasjon, Pressekontakt, Nettpublisering, Sosiale medier
Bilde av Jukka Mähönen Mähönen, Jukka Professor +47-22859534 +47 949 83 275 jukka.mahonen@jus.uio.no Selskapsrett, Finansmarkedsrett, Rettsøkonomi, Europarett, Regnskapsrett
Mæland, Eivor Daae Førstekonsulent +47-22859309 e.d.maland@jus.uio.no
Bilde av Morten Smedal Nadheim Nadheim, Morten Smedal Stipendiat +47-22859293 +47 99480913 m.s.nadheim@jus.uio.no
Bilde av Anders Narvestad Narvestad, Anders Stipendiat +47-22859911 +47 99 711 675 anders.narvestad@jus.uio.no
Bilde av Daniel Naurin Naurin, Daniel Professor +47-22859480 daniel.naurin@jus.uio.no
Bilde av Andre Nilsen Nilsen, Andre Overingeniør +47-22859722 andre.nilsen@jus.uio.no
Bilde av Andre Nilsen Nilsen, Andre Overingeniør +47-22859722 andre.nilsen@jus.uio.no
Bilde av Jon Christian F. Nordrum Nordrum, Jon Christian F. Førsteamanuensis +47 22859419 97089580 97089580 j.c.nordrum@jus.uio.no Lovgivningslære, legisprudens, klarspråk, lovspråk, rettssosiologi, forvaltningsrett, regelteknikk, regelforenkling, folkerett, miljørett, utdanningsrett
Ntahiraja, Bernard Forsker bernard.ntahiraja@jus.uio.no
Bilde av Kristine Valberg Nyegaarden Nyegaarden, Kristine Valberg Vitenskapelig assistent +47 957 82 361 k.v.nyegaarden@student.jus.uio.no
Nygaard, Liv Artemis Lazaridis Vitenskapelig assistent +47 22859451 l.a.l.nygaard@student.jus.uio.no
Bilde av Martin Nøkleberg Nøkleberg, Martin Stipendiat +47-22850116 martin.nokleberg@jus.uio.no Kriminologi, Sikkerhet
Bilde av Leif Petter Olaussen Olaussen, Leif Petter Professor emeritus l.p.olaussen@jus.uio.no Kriminologi og rettssosiologi
Bilde av Morten Slind Olsen Olsen, Morten Slind Seniorkonsulent +47-22859428 m.s.olsen@jus.uio.no Eksamen, Opptak, Studieadministrasjon, Studiekvalitet, Studieveiledning
Bilde av Julie Orning Orning, Julie Seksjonssjef +47-22859806 +47-92049387 julie.orning@jus.uio.no
Bilde av Knut-Erich Papendorf Papendorf, Knut-Erich Professor emeritus +47-92481727 k.e.papendorf@jus.uio.no Kriminologi og rettssosiologi
Bilde av Katrine Hoel Paulsen Paulsen, Katrine Hoel Seniorkonsulent +47-22859523 k.h.paulsen@jus.uio.no
Pavone, Tommaso Postdoktor +47-22859469 tommaso.pavone@jus.uio.no
Bilde av Odd Erik Pedersen Pedersen, Odd Erik Senioringeniør +47-22850014 +47-99223220 o.e.pedersen@jus.uio.no AV-tjenester
Bilde av Froukje Maria Platjouw Platjouw, Froukje Maria Postdoktor f.m.platjouw@jus.uio.no international and european environmental law, Marine Ecosystems, ecosystem-based governance, coherence
Bilde av Tonje Platou Platou, Tonje Vitenskapelig assistent 95739974 tonje.platou@student.jus.uio.no
Bilde av Maïmouna Lise Pouye Rabatel-Fernel Pouye Rabatel-Fernel, Maïmouna Lise Stipendiat I permisjon Business and Human Rights, Natural Resource Management, Development, ICL, International Security, IHL, LOAC
Bilde av Alla  Pozdnakova Pozdnakova, Alla Professor (+ 47) 22 85 96 43 417 75 813 alla.pozdnakova@jus.uio.no Havrett, Folkerett, EØS-rett, Ytre Rom, Nordområdene, Komparativ rett
Bilde av Erlend Paasche Paasche, Erlend Postdoktor +47-22850166 +47-47401216 erlend.paasche@jus.uio.no Minoriteter og etnisitet, Flyktninger, Krig og konflikt
Rama, Isa Stipendiat, Stortinget isa.rama@jus.uio.no
Bilde av Frede Rønning Rangnes Rangnes, Frede Rønning Vitenskapelig assistent f.r.rangnes@student.jus.uio.no