Personer - Side 5

Søk etter ansatte og studenter

Personer 201 - 250 av 368
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Kjersti Lohne Lohne, Kjersti Postdoktor +47 22850121 +47 97175846 kjersti.lohne@jus.uio.no Kriminologi og rettssosiologi, krig og konflikt, Rettsliggjøring, Straff, krigsforbrytelser, Kjønn, Overvåkning og personvern
Bilde av Heidi Mork Lomell Lomell, Heidi Mork Professor +47 22850139 +47 97039629 h.m.lomell@jus.uio.no Kriminologi, Kriminalitet og avvik, Kriminalitetsforebygging, Overvåking og personvern, Sikkerhet
Bilde av Jens Peder Lomsdalen Lomsdalen, Jens Peder Rådgiver +47 22859857 j.p.lomsdalen@jus.uio.no Internasjonalisering, Utveksling, Mobilitet, Studentmobilitet, Internasjonalt samarbeid, Godkjenning
Bilde av Trygve Harlem Losnedahl Losnedahl, Trygve Harlem Stipendiat +47 22859744 +4748203048 t.h.losnedahl@jus.uio.no
Bilde av Ingrid Birgitte Lund Lund, Ingrid Birgitte Stipendiat +47 22845910 i.b.lund@jus.uio.no Skatterett
Bilde av Anna Maria C. Lundberg Lundberg, Anna Maria C. Førsteamanuensis +47 22842014 a.m.c.lundberg@nchr.uio.no Minoriteter, Kina, Menneskerettigheter, Minoritetsrettigheter
Lyngstadaas, Karoline Hovland Vitenskapelig assistent +47 22850230 k.h.lyngstadaas@jus.uio.no
Bilde av Charlotte Lysa Lysa, Charlotte Postdoktor +47 22854728 92068796 charlotte.lysa@nchr.uio.no Emneord: Qatar, Saudi Arabia
Lyshaugen, Frode Avdelingsleder +47 22845778 frode.lyshaugen@jus.uio.no
Bilde av Anders Løvlie Løvlie, Anders Førsteamanuensis +47 22859410 anders.lovlie@jus.uio.no Strafferett og straffeprosess
Bilde av Mahaindran Mahadevan Mahadevan, Mahaindran Overingeniør +47 22850143 +47 90030269 mahaindran.mahadevan@jus.uio.no AV-tjenester, IT-tjenester
Bilde av Mahaindran Mahadevan Mahadevan, Mahaindran Overingeniør +47 22850143 +47 90030269 mahaindran.mahadevan@jus.uio.no
Bilde av Tobias Mahler Mahler, Tobias Professor +47 22850087 tobias.mahler@jus.uio.no Rettsinformatikk, eForvaltning
Mahmood, Mahrukh Vitenskapelig assistent mahrukh.mahmood@student.jus.uio.no Menneskerettigheter
Bilde av Eléonore Maitre-Ekern Maitre-Ekern, Eléonore Postdoktor +47 22850185 eleonore.maitre-ekern@jus.uio.no
Bilde av Gert-Fredrik Malt Malt, Gert-Fredrik Førsteamanuensis emeritus 22850078 g.f.malt@jus.uio.no Allmenn rettsteori, Rettskildelære, Tingsrett
Bilde av Mira Christine Marcussen Marcussen, Mira Christine Vitenskapelig assistent +47 911 72 012 m.c.marcussen@student.jus.uio.no Havbruk, Havbruksrett, Forvaltningsrett, Miljørett, Miljøkriminalitet, Straff, Kriminologi og rettssosiologi
Bilde av Siri Martenson Martenson, Siri Førstekonsulent +47 22850013 siri.martenson@jus.uio.no
Bilde av Thomas Mathiesen Mathiesen, Thomas Professor emeritus +47 22850116 thomas.mathiesen@jus.uio.no Kriminologi og rettssosiologi
Bilde av Marie Meling Meling, Marie Stipendiat +47 22859746 976 88 864 marie.meling@jus.uio.no Tredjemannsvern, Konkursrett, obligasjonsrett, Sjørett, Selskapsrett, Internasjonal privatrett, Finansmarkedsrett
Bilde av Ola Mestad Mestad, Ola Instituttleder +47 22859376 ola.mestad@jus.uio.no Europarett, Instituttleder, Petroleumsrett
Bilde av Johannes Hygen Meyer Meyer, Johannes Hygen Stipendiat +47 48119922 j.h.meyer@jus.uio.no Erstatningsrett
Bilde av Dag Michalsen Michalsen, Dag Professor +47 22859434 +47 97043532 dag.michalsen@jus.uio.no Rettshistorie
Bilde av Andreas Mobråthen Mobråthen, Andreas Resepsjonist 22 85 96 40 andreas.mobrathen@student.jus.uio.no
Bilde av Ann Kristin Moldal Moldal, Ann Kristin Førstekonsulent 22859873 a.k.moldal@jus.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Valgemner, Vitnemål
Bilde av Johann Mulder Mulder, Johann Professor +47 22859618 johann.mulder@jus.uio.no Arbeidsrett, Avtalerett
Bilde av Jonas W. Myhre Myhre, Jonas W. gjesteforsker +47 22 85 93 51 jonas.myhre@jus.uio.no Europarett
Bilde av Steinar Hafto Myre Myre, Steinar Hafto Seksjonssjef +47 22850032 +47 92415962 s.h.myre@jus.uio.no Kommunikasjon, Internkommunikasjon, Pressekontakt, Nettpublisering, Sosiale medier
Bilde av Vilde Myrseth Myrseth, Vilde Studentstipendiat
Bilde av Jukka Mähönen Mähönen, Jukka Professor +47-22859534 +47 949 83 275 jukka.mahonen@jus.uio.no Selskapsrett, Finansmarkedsrett, Rettsøkonomi, Europarett, Regnskapsrett
Mæland, Eivor Daae Seniorkonsulent +47 22859309 e.d.maland@jus.uio.no
Bilde av Morten Smedal Nadheim Nadheim, Morten Smedal Stipendiat +47 22859293 +47 99480913 m.s.nadheim@jus.uio.no
Bilde av Audun Nagelhus Nagelhus, Audun Vitenskapelig assistent 22 85 97 47 90 87 33 63 audun.nagelhus@student.jus.uio.no
Bilde av Daniel Naurin Naurin, Daniel Professor +47 22859480 daniel.naurin@jus.uio.no
Bilde av Andre Nilsen Nilsen, Andre Overingeniør +47 22859722 andre.nilsen@jus.uio.no
Bilde av Jon Christian F. Nordrum Nordrum, Jon Christian F. Førsteamanuensis +47 22859419 97089580 97089580 j.c.nordrum@jus.uio.no Lovgivningslære, legisprudens, klarspråk, lovspråk, rettssosiologi, forvaltningsrett, regelteknikk, regelforenkling, folkerett, miljørett, utdanningsrett
Bilde av Pernille Nyvoll Nyvoll, Pernille Stipendiat pernille.nyvoll@jus.uio.no
Bilde av Martin Nøkleberg Nøkleberg, Martin Stipendiat +47 22850116 martin.nokleberg@jus.uio.no Kriminologi, Sikkerhet
Bilde av Leif Petter Olaussen Olaussen, Leif Petter Professor emeritus l.p.olaussen@jus.uio.no Kriminologi og rettssosiologi
Bilde av Morten Slind Olsen Olsen, Morten Slind Seniorkonsulent +47 22859428 m.s.olsen@jus.uio.no Eksamen, Opptak, Studieadministrasjon, Studiekvalitet, Studieveiledning
Bilde av Julie Orning Orning, Julie Seksjonssjef +47 22859806 +47-92049387 julie.orning@jus.uio.no
Bilde av Knut-Erich Papendorf Papendorf, Knut-Erich Professor emeritus +47 92481727 k.e.papendorf@jus.uio.no Kriminologi og rettssosiologi
Bilde av Katrine Hoel Paulsen Paulsen, Katrine Hoel Seniorkonsulent +47 22859523 k.h.paulsen@jus.uio.no
Pavone, Tommaso Postdoktor +47 22859469 tommaso.pavone@jus.uio.no
Bilde av Odd Erik Pedersen Pedersen, Odd Erik Senioringeniør +47 22850014 +47 99223220 o.e.pedersen@jus.uio.no AV-tjenester
Bilde av Froukje Maria Platjouw Platjouw, Froukje Maria Postdoktor f.m.platjouw@jus.uio.no international and european environmental law, Marine Ecosystems, ecosystem-based governance, coherence
Bilde av Maïmouna Lise Pouye Rabatel-Fernel Pouye Rabatel-Fernel, Maïmouna Lise Stipendiat I permisjon Business and Human Rights, Natural Resource Management, Development, ICL, International Security, IHL, LOAC
Bilde av Alla  Pozdnakova Pozdnakova, Alla Professor (+ 47) 22 85 96 43 417 75 813 alla.pozdnakova@jus.uio.no Havrett, Folkerett, Europarett, Nordområdene, Komparativ rett, Konkurranserett
Bilde av Thea Rabe Rabe, Thea Vitenskapelig assistent 22 85 97 47 47 86 41 11 thea.rabe@student.jus.uio.no
Rangsæter, Oddrun Underdirektør +47 22859327 +47 93678902 oddrun.rangsater@jus.uio.no