Personer - Side 5

Søk etter ansatte og studenter

Personer 201 - 250 av 360
Navn Telefon E-post Emneord
Lyshaugen, Frode Seksjonssjef +47 22845778 92 65 15 66 frode.lyshaugen@jus.uio.no
Bilde av Anders Løvlie Løvlie, Anders Professor +47 22859410 anders.lovlie@jus.uio.no Strafferett og straffeprosess
Bilde av Mahaindran Mahadevan Mahadevan, Mahaindran Overingeniør +47 22850143 +47 90030269 mahaindran.mahadevan@jus.uio.no
Bilde av Mahaindran Mahadevan Mahadevan, Mahaindran Overingeniør +47 22850143 +47 90030269 mahaindran.mahadevan@jus.uio.no AV-tjenester, IT-tjenester
Bilde av Tobias Mahler Mahler, Tobias Professor +47 22850087 tobias.mahler@jus.uio.no Rettsinformatikk, eForvaltning
Bilde av Eléonore Maitre-Ekern Maitre-Ekern, Eléonore Postdoktor +47 22850185 eleonore.maitre-ekern@jus.uio.no
Bilde av Gert-Fredrik Malt Malt, Gert-Fredrik Førsteamanuensis emeritus 22850078 g.f.malt@jus.uio.no Allmenn rettsteori, Rettskildelære, Tingsrett
Bilde av Mira Christine Marcussen Marcussen, Mira Christine Forsker m.c.marcussen@student.jus.uio.no
Bilde av Siri Martenson Martenson, Siri Førstekonsulent +47 22850013 siri.martenson@jus.uio.no
Bilde av Marie Meling Meling, Marie Stipendiat +47 22859746 976 88 864 marie.meling@jus.uio.no Tredjemannsvern, Konkursrett, obligasjonsrett, Sjørett, Selskapsrett, Internasjonal privatrett, Finansmarkedsrett
Bilde av Ola Mestad Mestad, Ola Instituttleder +47 22859376 +47 92881455 ola.mestad@jus.uio.no Europarett, Petroleumsrett, Instituttleder
Bilde av Dag Michalsen Michalsen, Dag Professor +47 22859434 +47 97043532 dag.michalsen@jus.uio.no Rettshistorie
Bilde av Andreas Mobråthen Mobråthen, Andreas Resepsjonist 22 85 96 40 andreas.mobrathen@student.jus.uio.no
Bilde av Ann Kristin Moldal Moldal, Ann Kristin Førstekonsulent 22859873 a.k.moldal@jus.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Valgemner, Vitnemål
Bilde av Johann Mulder Mulder, Johann Professor +47 22859618 johann.mulder@jus.uio.no Arbeidsrett, Avtalerett
Bilde av Jonas W. Myhre Myhre, Jonas W. gjesteforsker +47 22 85 93 51 jonas.myhre@jus.uio.no Europarett
Bilde av Steinar Hafto Myre Myre, Steinar Hafto Seksjonssjef +47 22850032 +47 92415962 s.h.myre@jus.uio.no Kommunikasjon, Internkommunikasjon, Pressekontakt, Nettpublisering, Sosiale medier
Bilde av Jukka Tapio Mähönen Mähönen, Jukka Tapio Professor +47 22859534 +47 949 83 275 j.t.mahonen@jus.uio.no Selskapsrett, Finansmarkedsrett, Rettsøkonomi, Europarett, Regnskapsrett
Mæland, Eivor Daae Seniorkonsulent +47 22859309 e.d.maland@jus.uio.no
Bilde av Morten Smedal Nadheim Nadheim, Morten Smedal Stipendiat +47 22859293 +47 99480913 m.s.nadheim@jus.uio.no
Bilde av Audun Nagelhus Nagelhus, Audun Vitenskapelig assistent 22 85 97 47 90 87 33 63 audun.nagelhus@student.jus.uio.no
Naqvi, Atoofah Vitenskapelig assistent atoofah.naqvi@student.jus.uio.no
Bilde av Daniel Naurin Naurin, Daniel Professor +47 22859480 daniel.naurin@arena.uio.no
Bilde av Andre Nilsen Nilsen, Andre Overingeniør +47 22859722 andre.nilsen@jus.uio.no AV-tjenester, IT-tjenester
Bilde av Jon Christian F. Nordrum Nordrum, Jon Christian F. Førsteamanuensis +47 22859419 97089580 97089580 j.c.nordrum@jus.uio.no Lovgivningslære, legisprudens, klarspråk, lovspråk, rettssosiologi, forvaltningsrett, regelteknikk, regelforenkling, folkerett, miljørett, utdanningsrett
Bilde av Pernille Søderholm Nyvoll Nyvoll, Pernille Søderholm Stipendiat p.s.nyvoll@jus.uio.no
Bilde av Martin Nøkleberg Nøkleberg, Martin Stipendiat +47 22850116 martin.nokleberg@jus.uio.no Kriminologi, Sikkerhet
Bilde av Leif Petter Olaussen Olaussen, Leif Petter Professor emeritus 95463277 l.p.olaussen@jus.uio.no Kriminologi og rettssosiologi
Bilde av Morten Slind Olsen Olsen, Morten Slind Rådgiver +47 22859428 m.s.olsen@jus.uio.no Eksamen, Opptak, Studieadministrasjon, Studiekvalitet, Studieveiledning
Bilde av Julie Orning Orning, Julie Seksjonssjef +47 22859806 +47-92049387 julie.orning@jus.uio.no
Bilde av Lars Rosenberg Overby Overby, Lars Rosenberg +45 5374 2711 l.r.overby@student.jus.uio.no
Bilde av Knut Papendorf Papendorf, Knut Professor em. k.e.papendorf@jus.uio.no Kriminologi og rettssosiologi
Bilde av Katrine Hoel Paulsen Paulsen, Katrine Hoel Seniorkonsulent +47 22859523 k.h.paulsen@jus.uio.no
Pavone, Tommaso Postdoktor +47 22859469 tommaso.pavone@jus.uio.no
Bilde av Odd Erik Pedersen Pedersen, Odd Erik Senioringeniør +47 22850014 +47 99223220 o.e.pedersen@jus.uio.no AV-tjenester, IT i undervisning
Bilde av Froukje Maria Platjouw Platjouw, Froukje Maria Postdoktor f.m.platjouw@jus.uio.no international and european environmental law, Marine Ecosystems, ecosystem-based governance, coherence
Bilde av Maïmouna Lise Pouye Rabatel-Fernel Pouye Rabatel-Fernel, Maïmouna Lise Stipendiat I permisjon Business and Human Rights, Natural Resource Management, Development, ICL, International Security, IHL, LOAC
Bilde av Alla  Pozdnakova Pozdnakova, Alla Professor (+ 47) 22 85 96 43 417 75 813 alla.pozdnakova@jus.uio.no Havrett, Folkerett, Romrett, Arktis, Europarett, Komparativ re
Bilde av Thea Rabe Rabe, Thea Vitenskapelig assistent 22 85 97 47 47 86 41 11 thea.rabe@student.jus.uio.no
Rangsæter, Oddrun Fakultetsdirektør +47 93678902
Bilde av Elisabeth Reien Reien, Elisabeth Rådgiver +47 22859852 elisabeth.reien@jus.uio.no
Bilde av Henrik Ringbom Ringbom, Henrik Professor II +358-40-763 1071 henrik.ringbom@jus.uio.no Havrett, Sjørett, Folkerett, Miljørett, Sjøsikkerhet, Norden
Bilde av Anne Robberstad Robberstad, Anne Professor +47 22859415 anne.robberstad@jus.uio.no Sivilprosess, Straffeprosess
Bilde av David Rodriguez Goyes Rodriguez Goyes, David Postdoktor +47-45688696 d.r.goyes@jus.uio.no Folkerett, krig og konflikt, Marginalisering, miljø og klima, Minoriteter og etnisitet
Rognlien, Ida Gundersby i.g.rognlien@jus.uio.no
Bilde av Ole-Andreas Rognstad Rognstad, Ole-Andreas Professor +47 22859551 o.a.rognstad@jus.uio.no Avtalerett, Kontraktsrett, Immaterialrett, Markedsrett, Europarett, Konkurranserett
Bilde av Karl Inge Rohde Rohde, Karl Inge Stipendiat +47 22845559 k.i.rohde@jus.uio.no Rettskildelære, Allmenn rettsteori, Sivilprosess, Straffeprosess
Bilde av Eivind Roll Roll, Eivind Kontorsjef +47 22850145 +47 98059220 +4798059220 eivind.roll@jus.uio.no
Rosvoll, Tor Inge Seksjonssjef +47 22850015 +47 99223219 t.i.rosvoll@jus.uio.no
Bilde av Marte Rua Rua, Marte Stipendiat +47 22850115 +4792685567 marte.rua@jus.uio.no fengselstraff, fengselshelse, Isolasjon, rehabilitering, kvalitativ metode